log in

O nas

O Accar

ACCAR Serwis & Market to firma wyznaczająca standardy na regionalnym rynku usług motoryzacyjnych. To połączenie auto serwisu, sklepu z auto-częściami i SKP (stacji diagnostycznej).

Co nas wyróżnia?

Po pierwsze: ludzie. Profesjonalne przygotowanie do wykonywanego zawodu to podstawa – kierunkowe wykształcenie, doświadczenie i rzetelność.

Po drugie: wyposażenie i wiedza. Zaawansowanie technologiczne współczesnych samochodów wymaga odpowiedniego wyposażenia serwisu. Dwa komputery diagnostyczne, odpowiednie oprogramowanie, dostępu do najnowszej wiedzy oraz umiejętność interpretownia danych diagnostycznych.

Po trzecie: jakość usług. Doskonałe wyposażenie oraz profesjonalnie przygotowana załoga pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług, czego dowodem jest obsługiwanie wymagających klientów flotowych, chociażby takich jak firmy ochroniarskie czy straż pożarna.

Po czwarte: montowane części. Nie oferujemy klientom najtańszych, chińskich części zmiennych. Nie chcemy być „najtańsi w regionie”. Staramy się natomiast wybierać z szerokiej rynkowej oferty części dobrej i bardzo dobrej jakości za umiarkowaną, rozsądną cenę. Dzięki temu jazda jest bezpieczna, a wizyty w warsztacie rzadsze. Co w konsekwencji przekłada się na tańszą eksploatację samochodu. To prawdziwa oszczędność.

Po piąte: pisemna gwarancja na najwyższą jakość usługi.

Po szóste: ubezpieczenie montowanych części od wad ukrytych.

Historia firmy sięga roku 1991. W roku 2004 została otwarta nowa siedziba, rozszerzono działalność o usługi serwisowe. Przy tej okazji zmieniono nazwę z AUTOŁAD na ACCAR.

W roku 2012 uruchomiono najnowocześniejszą w regionie - i jedną z najnowocześniejszych w Polsce - stację diagnostyczną (SKP) do 3,5 T.

Firma jest przedstawicielem największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce.

Jest też AUTORYZOWANYM PUNKTEM SPRZEDAŻY:

CASTROL – oleje

LOTOS – oleje

OPONEO.pl – opony (największy w Polsce internetowy sklep z oponami)

Dzięki temu klient ma pewność zakupu produktu ORYGINALNEGO w najniższej cenie!!!

Zapraszamy
mgr inż. Robert Podsiebierski

 

Kontakt

  • ACCAR
  • ul. Kielecka 53 E
  • 26-130 Suchedniów
  • tel.: 41 254 37 02
  • info@accar.pl

Log in or create an account